Liikmete nimekiri      Siseveeb      Saada küsimus      

Valides ehitusviimistlus ettevõtet…

Pikas perspektiivis pole kõige odavam alati kõige parem, nagu paljud inimesed on oma nahal tunda saanud. Tasub ringi vaadata, et leida usaldusväärne ettevõte, kellega te saavutate teostatava töö hinna ja kvaliteedi osas kokkuleppe.

Kliendid peaksid alati küsima: Kas ettevõte on piisavalt kindlustatud? Kas kasutatavate materjalide kvaliteet vastab kokkulepitud tasemele ning kuidas on see tagatud? Kas töid teostavad oma eriala asjatundjad ja piisavalt kontrollitavad praktikandid, kes nõuavad õiglast tasu? Kas ma saan olla kindel, et hinnapakkumine on õiglane kõigi poolte suhtes, et tagada hea ja kestev tulemus? Kas tööde teostaja annab oma töö kohta garantii? Petturite küüsi on kerge langeda – kvalifitseeritud professionaali valimine tasub ennast ära. EEVL-i liikmed on kvalifitseeritud, nende tegevus on kindlustatud ning nad suudavad teha kvaliteetset tööd. Samuti tunnevad nad uudseimat tehnoloogiat ning töötavad kasutatavate toodete tööjuhiste kohaselt. Liikmed annavad tehtud töödele garantii. Kliendid peaksid alati küsima: Kas ettevõte on piisavalt kindlustatud? Kas kasutatavate materjalide kvaliteet vastab kokkulepitud tasemele ning kuidas on see tagatud? Kas töid teostavad oma eriala asjatundjad ja piisavalt kontrollitavad praktikandid, kes nõuavad õiglast tasu? Kas ma saan olla kindel, et hinnapakkumine on õiglane kõigi poolte suhtes, et tagada hea ja kestev tulemus? Kas tööde teostaja annab oma töö kohta garantii? Petturite küüsi on kerge langeda – kvalifitseeritud professionaali valimine tasub ennast ära. EEVL-i liikmed on kvalifitseeritud, nende tegevus on kindlustatud ning nad suudavad teha kvaliteetset tööd. Samuti tunnevad nad uudseimat tehnoloogiat ning töötavad kasutatavate toodete tööjuhiste kohaselt. Liikmed annavad tehtud töödele garantii. Pikas perspektiivis pole kõige odavam alati kõige parem, nagu paljud inimesed on oma nahal tunda saanud. Tasub ringi vaadata, et leida usaldusväärne ettevõte, kellega te saavutate teostatava töö hinna ja kvaliteedi osas kokkuleppe.
Valides ehitusviimistlus ettevõtet…
Valides ehitusviimistlus ettevõtet… Valides ehitusviimistlus ettevõtet…
Valides ehitusviimistlus ettevõtet… Valides ehitusviimistlus ettevõtet…

Valides ehitusviimistlus ettevõtet…

Pikas perspektiivis pole kõige odavam alati kõige parem, nagu paljud inimesed on oma nahal tunda saanud. Tasub ringi vaadata, et leida usaldusväärne ettevõte, kellega te saavutate teostatava töö hinna ja kvaliteedi osas kokkuleppe.

Kliendid peaksid alati küsima:

  • Kas ettevõte on piisavalt kindlustatud?
  • Kas kasutatavate materjalide kvaliteet vastab kokkulepitud tasemele ning kuidas on see tagatud?
  • Kas töid teostavad oma eriala asjatundjad ja piisavalt kontrollitavad praktikandid, kes nõuavad õiglast tasu?
  • Kas ma saan olla kindel, et hinnapakkumine on õiglane kõigi poolte suhtes, et tagada hea ja kestev tulemus?
  • Kas tööde teostaja annab oma töö kohta garantii?

Petturite küüsi on kerge langeda – kvalifitseeritud professionaali valimine tasub ennast ära. EEVL-i liikmed on kvalifitseeritud, nende tegevus on kindlustatud ning nad suudavad teha kvaliteetset tööd. Samuti tunnevad nad uudseimat tehnoloogiat ning töötavad kasutatavate toodete tööjuhiste kohaselt. Liikmed annavad tehtud töödele garantii.

Valides ehitusviimistlus ettevõtet… Pikas perspektiivis pole kõige odavam alati kõige parem, nagu paljud inimesed on oma nahal tunda saanud. Tasub ringi vaadata, et leida usaldusväärne ettevõte, kellega te saavutate teostatava töö hinna ja kvaliteedi osas kokkuleppe.
MTÜ Eesti Ehitusviimistlejate Liit, Viadukti 42 11313 Tallinn, Registrikood: 80253005, e-post:
www.ehitusviimistleja.ee copyright © 2014