Liikmete nimekiri      Siseveeb      Saada küsimus      

Eesmärgid

EEVL eesmärgiks on: Ehitusviimistleja elukutse propageerimine. Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni edendamine. Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni väljatöötamine vastavalt Euroopas tunnustatud kutsestandarditele. Noorte ehitusviimistlejate väljaõppe ning õppetingimuste parendamine. Ehitusviimistlejate (ehitusviimistlejaid ühendavate organisatsioonide) ja ehitusviimistluse alal või nendega sarnastel aladel tegelevate ettevõtete huvide esindamine ning abinõude tarvitusele võtmine nende huvide kaitsmiseks ja edendamiseks. Asjakohaste ühenduste ja liitude loomine teiste ühingute ja institutsioonidega rahvusvahelisel tasandil. Ühingu liikmesorganisatsioonidele üldist huvi pakkuvate erialaste ja ärialaste teemade, probleemide ning võimaluste analüüs. Kogemuste vahetamise ja end õigustanud meetodite edendamine siseviimistluse erialal. Uuringute tulemuste, soovituste ning poliitiliste seisukohavõttude avaldamine trükis. EEVL eesmärgiks on: Ehitusviimistleja elukutse propageerimine. Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni edendamine. Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni väljatöötamine vastavalt Euroopas tunnustatud kutsestandarditele. Noorte ehitusviimistlejate väljaõppe ning õppetingimuste parendamine. Ehitusviimistlejate (ehitusviimistlejaid ühendavate organisatsioonide) ja ehitusviimistluse alal või nendega sarnastel aladel tegelevate ettevõtete huvide esindamine ning abinõude tarvitusele võtmine nende huvide kaitsmiseks ja edendamiseks. Asjakohaste ühenduste ja liitude loomine teiste ühingute ja institutsioonidega rahvusvahelisel tasandil. Ühingu liikmesorganisatsioonidele üldist huvi pakkuvate erialaste ja ärialaste teemade, probleemide ning võimaluste analüüs. Kogemuste vahetamise ja end õigustanud meetodite edendamine siseviimistluse erialal. Uuringute tulemuste, soovituste ning poliitiliste seisukohavõttude avaldamine trükis.
Eesmärgid
Eesmärgid Eesmärgid
Eesmärgid Eesmärgid

Eesmärgid

EEVL eesmärgiks on:

  • Ehitusviimistleja elukutse propageerimine.
  • Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni edendamine.
  • Ehitusviimistleja kutsekvalifikatsiooni väljatöötamine vastavalt Euroopas tunnustatud kutsestandarditele.
  • Noorte ehitusviimistlejate väljaõppe ning õppetingimuste parendamine.
  • Ehitusviimistlejate (ehitusviimistlejaid ühendavate organisatsioonide) ja ehitusviimistluse alal või nendega sarnastel aladel tegelevate ettevõtete huvide esindamine ning abinõude tarvitusele võtmine nende huvide kaitsmiseks ja edendamiseks.
  • Asjakohaste ühenduste ja liitude loomine teiste ühingute ja institutsioonidega rahvusvahelisel tasandil.
  • Ühingu liikmesorganisatsioonidele üldist huvi pakkuvate erialaste ja ärialaste teemade, probleemide ning võimaluste analüüs.
  • Kogemuste vahetamise ja end õigustanud meetodite edendamine siseviimistluse erialal.
  • Uuringute tulemuste, soovituste ning poliitiliste seisukohavõttude avaldamine trükis.
Eesmärgid
MTÜ Eesti Ehitusviimistlejate Liit, Viadukti 42 11313 Tallinn, Registrikood: 80253005, e-post:
www.ehitusviimistleja.ee copyright © 2014